Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
22. května, 2024

Letadlem nebo autem? Buďte SAFE v každé situaci

Letadlem nebo autem? Buďte SAFE v každé situaci
S létem se přiblížil čas dovolených. Dny plné zábavy, odpočinku a nevšedních zážitků. V oblibě se drží prázdniny, kdy sednete za volant a vyrazíte do vaší oblíbené destinace nebo se rozhodnete poznat nová místa. Přitom se nechcete vázat na instrukce cestovních kanceláří.

Naopak přibývá lidí, kteří rádi svěří svůj dovolenkový sen odborníkům na cestování. Ať už patříte do jedné, či druhé skupiny, přinášíme několik vychytávek, které na svých cestách oceníte.

 

Ještě to zvaž


Cestovni-vaha_Sencor_SLS-900WH-1.jpg

Přistupujete na letišti k odbavovacímu pultu s obavou, kolik váží vaše zavazadlo? Je pro vás noční můrou představa, že před celou frontou čekající na odbavení budete přendávat věci z jednoho zavazadla do druhého?
 
Ideálním řešením je cestovní váha (Sencor SLS 900WH, cena: 299 Kč). Jednoduše díky ní eliminujete příplatky za nadlimitní hmotnost zavazadel.
Alkoholtester_Sencor_SCABA50FC-1.jpg

Štěstí přeje připraveným

 
Pokud se chystáte na dovolenou autem, určitě je dobré podniknout kroky, které sníží riziko problémů na minimum. Většina z nás si běžně nechá prohlédnout auto v servisu, doplní servisní kapaliny, ale co dál? Jistě jste zaznamenali, že různé státy mají různé tolerance vůči alkoholu za volantem.

A nejste-li zapřisáhlí abstinenti, pak se vám může hodit alkohol tester (Sencor SCA BA50FC, cena: 1 499 Kč). Profesionální předkalibrovaný senzor vás ujistí, zda smíte usednout za volant, nebo ještě chvilku vyčkat. 

 
Autochladnicka_Sencor_SCM-5510B.jpg

Někdo to rád chladné 

 
Podobně užitečná vychytávka, kterou nejen během samotné cesty do destinace oceníte, je mobilní autochladnička (Sencor SCM 5501BL, cena: 7 999 Kč). Tento spojenec každého milovníka chlazených nápojů je pro vaši dovolenou nenahraditelný. Překvapit vás může jak velkorysým objemem 55 litrů, tak i funkcí chlazení do ‒18 stupňů, ale navíc i ohřevu až do 50 °C.
 

Jen vzpomínky zůstanou

 
Aby vzpomínky na léto časem nevybledly, je ideálním řešením uchovat naše dovolenkové zážitky nejen na dlouhé zimní večery. S akční kamerou (Sencor 3CAM 4K52WR, cena: 1 999 Kč) to bude hračka. Zachyťte svá dobrodružství s kamerou navrženou nejen pro extrémní situace. Sdílejte své zážitky se svými blízkými. 
Akcni-kamera_Senocr_3CAM-4K52W.jpg


Bez ohledu na to, zda volíte cestování letadlem či automobilem, relaxaci na pláži nebo poznávací výlety, dovolená nám nabízí neomezenou svobodu v objevování nových míst, dobrodružství, poskytuje možnost prozkoumat svět kolem nás. Takže se zaposlouchejte do svých oblíbených písniček, zabalte vše nezbytné a vydejte se na cestu, ze které se bezpečně vrátíte zpět. 
Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 
www.sencor.cz
 

Kontakt pro média

Hana Doležalová
tel. 605 970 238
hana.dolezalova@presscode.cz
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat