Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SSI 3520RS Napařovací žehlička

 • Výkonný parní systém se sílou páry 35 g/min
 • Keramická žehlicí plocha
 • Příkon 3 100 W
 • Systém samočištění Self-clean
799 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Možnost žehlení
širokého spektra látek
Sencor tuto žehličku nechal sestrojit tak, abyste mohli žehlit prakticky jakékoli textilní materiály. Vaším oblečením počínaje, záclonami a ručníky konče. Se všemi možnými druhy si přístroj poradí díky efektivnímu parnímu systému se sílou páry 35g/min. Žehlení může být rychlé, ale zároveň pracizní.
 
2
/
4
Nepřilnavá
keramická žehlicí plocha
Žehlicí deska tohoto produktu je vyrobena z kvalitní keramiky. Ta je známá zejména dlouhou životností,  odolností vůči poškrábání či poškození, skvělým vedním tepla a také nepřilnavostí k látce. Žehlení se pro vás stane rychlou a snadnou záležitostí.
 
3
/
4
Vertikální napařování
pro záclony i halenky
Režim vertikálního napařování se, podobně jako v profesionální čistírně, skvěle hodí k napařování košil, blůzek, záclon či závěsů, ale též dalšího oblečení, jež se věší na ramínka. A protože tento produkt v sobě ukrývá efektivní parní systém, lze tuto funkci kdykoli využít.
 
4
/
4
Technologie Self-Clean
Do napařovací žehličky je přirozeně nutné doplňovat vodu. V té jsou však obsaženy minerální látky, jež se však často uvnitř přístroje usazují. Aby byly veškeré tyto látky z vaší žehličky odstraněny, a její životnost tím pádem co nejvíce prodloužena, aplikoval Sencor do tohoto produktu systém Self-Clean. 

Napařovací žehlička SSI 3520RS od Sencoru vám usnadní život

Žehlení se s touto napařovací žehličkou SSI 3520RS od Sencoru stane vaší nejoblíbenější domácí úlohou. Disponuje stylovým vzhledem a díky svým praktickým funkcím s ní lze bez obav žehlit mnohé druhy textilu. Skvělým prvkem je především keramická žehlicí plocha tohoto produktu. Díky ní je celý proces žehlení hladký, rychlý a precizní. Je odolná proti poškrábání a skvěle rozvádí teplo. Skvělému výsledku navíc přispěje také efektivní parní systém se sílou páry 35g/min. Užitečná je rovněž funkce Auto Shut Off, která zajišťuje automatické vypnutí přístroje.

Důležité parametry produktu:

 • Výkonný parní systém se sílou páry 35 g/min
 • Keramická žehlicí plocha
 • Příkon 3 100 W
 • Systém samočištění Self-clean
 • Systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene
 • Funkce Drip-Stop zamezující skvrnkám od kapek
 • Funkce Auto Shut Off pro automatické vypínání žehličky
 • Průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním a objemem 280 ml
 • Plynulá regulace teploty
 • Možnost vertikálního napařování
 • Světelná kontrolka udržování nastavené teploty

Možnost žehlení širokého spektra látek

Sencor tuto žehličku nechal sestrojit tak, abyste mohli žehlit prakticky jakékoli textilní materiály. Vaším oblečením počínaje, záclonami a ručníky konče. Se všemi možnými druhy si přístroj poradí díky efektivnímu parnímu systému se sílou páry 35g/min. Žehlení může být rychlé, ale zároveň pracizní.

Nepřilnavá keramická žehlicí plocha

Žehlicí deska tohoto produktu je vyrobena z kvalitní keramiky. Ta je známá zejména dlouhou životností,  odolností vůči poškrábání či poškození, skvělým vedním tepla a také nepřilnavostí k látce. Žehlení se pro vás stane rychlou a snadnou záležitostí.

Vertikální napařování pro záclony i halenky

Režim vertikálního napařování se, podobně jako v profesionální čistírně, skvěle hodí k napařování košil, blůzek, záclon či závěsů, ale též dalšího oblečení, jež se věší na ramínka. A protože tento produkt v sobě ukrývá efektivní parní systém, lze tuto funkci kdykoli využít.

Technologie Self-Clean prodlužuje životnost produktu

Do napařovací žehličky je přirozeně nutné doplňovat vodu. V té jsou však obsaženy minerální látky, jež se však často uvnitř přístroje usazují. Aby byly veškeré tyto látky z vaší žehličky odstraněny, a její životnost tím pádem co nejvíce prodloužena, aplikoval Sencor do tohoto produktu systém Self-Clean. Jakmile na žehličce spustíte tento režim, začne se z otvorů uvolňovat horká voda a pára společně s nežádoucími minerály.

Zbavte se usazenin s technologií Anti-Calc

Dokonalých výsledků je při žehlení s tímto produktem dosahováno, když je žehlicí plocha čistá, bez usazenin minerálů či vodního kamene. Jak je však možné udržovat žehličku čistou, když je voda uchovávána přímo uvnitř ní? Funce Anti-Calc se o vše postará. Mezi nádržkou na vodu a otvory žehlicí plochy je nainstalován mechanický Anti-Calc filtr, který zabraňuje vzniku minerálních nánosů.

Skvrnky od horkých kapek vody již na oblečení neuvidíte

S touto žehličkou bylo skoncováno s nevzhlednými skvrnami od zaschlých kapek vody na vašem oblečení. V Sencoru ji totiž opatřili technologií Drip-Stop, která účinně zabraňuje úniku kapek vody ze žehlicí plochy při žehlení na nízkou teplotu. Samovolnému odkapávání je tak zamezeno a výsledkem je perfektně vyžehlené prádlo. 

Nádržka na vodu pojme až 280 ml

Během žehlení budete velmi často využívat zejména funkci napařování. Z tohoto důvodu bylo nutné do žehličky umístit nádržku na vodu s dostatečnou kapacitou. Ta ve výsledku činí 280 ml. Její materiál je navíc čirý. Vždy tak pohodlně vidíte, zda už je čas vodu doplnit. Půjde vám to opravdu snadno. Vstup do nádržky je uzpůsoben pro snadné plnění.

Bezpečnost a efektivita v jednom zařízení

Je jistě podstatné mít během žehlení kontrolu nad nastavenou teplotou. Pro tento účel vám bude sloužit světelná kontrolka, jež se rozsvítí, když pomocí otočného regulátoru nastavíte, jak se má přístroj zahřát. Až bude dosažena požadovaná teplota, kontrolka se sama vypne. Pro dodržení maximální bezpečnosti během práce s horkou žehličkou byla navíc do produktu vložena i funkce Auto Shut Off, která dokáže detekovat, zda je zapnutý přístroj v pohybu. Zaznamená-li, že se nehýbe, žehličku automaticky vypne.

Popis produktu
Výkonný parní systém se sílou páry 35 g/min
Keramická žehlicí plocha
Příkon 3 100 W
Systém samočištění Self-clean odstraňující minerální usazeniny
Systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene v otvorech žehlicí desky
Funkce Drip-Stop zamezující skvrnkám od kapek vody na tkaninách
Funkce Auto Shut Off pro automatické vypínání žehličky
Průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním
Objem nádržky na vodu 280 ml
Plynulá regulace teploty
Možnost vertikálního napařování
Parní impuls
Plynulá regulace výstupu páry
Tlačítko pro kropení
Termostat
Světelná kontrolka udržování nastavené teploty
Koncovka přívodního kabelu zamezuje kroucení a zamotávání
Plnicí nádobka je součástí balení

Obsah balení
 • Žehlička
 • Plnicí nádobka
 • Přívodní kabel

Technický popis
Plynulý výstup páry: 35 g/min
Parní ráz: 170 g/min
Délka přívodního kabelu: 2 m
Hmotnost: 1,2 kg
Rozměry (délka × šířka × výška): 300 × 125 × 135 mm
Žehlicí plocha: keramická
Objem zásobníku na vodu: 280 ml
Příkon: 3 100 W
Barva: rosegold
Napařovací žehličky

Technický popis

Plynulý výstup páry 35 g/min
Parní ráz 170 g/min
Žehlící plocha Keramika
Svislé napařování
Drip-Stop
Odvápňování
Samočištění
Objem zásobníku vody 280 ml
Bezpečnostní vypínání
Otočný kloub šňůry
Příkon (W) 3 100 W
Výška (cm) 30 cm
Šířka (cm) 12,5 cm
Hloubka (cm) 13,5 cm
Barva Bílá/Růžová
Hmotnost 1,2 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat