Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
25. dubna, 2024

Nové koloběžka X50 přináší bezkonkurenční dojezd i příležitost pro adrenalinová dobrodružství v terénu

Nové koloběžka X50 přináší bezkonkurenční dojezd  i příležitost pro adrenalinová dobrodružství v terénu
V moderním světě se elektrokoloběžky stávají stále populárnější volbou pro rychlou a ekologickou dopravu ve městě i mimo něj. Sencor představuje novou elektrickou koloběžku X50, která vyniká vysokým výkonem, bezkonkurenčním dojezdem až 65 kilometrů a také tlumením a robustností pro terénní vyjížďky. Samozřejmostí je kvalitní provedení a vysoká spolehlivost.
 
Pro ty, kdo touží po elektrokoloběžce, která zvládne nejen asfaltové silnice, ale i náročnější terén, je SCOOTER X50 (doporučená cena: 24 999 Kč) správnou volbou. Celoodpružený model v kombinaci s bezdušovými pneumatikami zajistí dokonalý komfort. Kombinace této výbavy zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu v každém terénu. S ohledem na konstrukční hmotnost a maximální rychlost se na koloběžku X50 vztahuje povinnost sjednání povinného ručení.

Odpružení pomáhá snižovat nárazy a vibrace a zvyšuje schopnost koloběžky přizpůsobit se různým povrchům, což zlepšuje stabilitu a také ji chrání před poškozením. Při cestě po lese nebo na rušné městské ulici, dosáhne stroj maximální rychlosti bez ohledu na terén díky výkonnému 800W motoru. Tento motor čerpá energii z vysokokapacitní dobíjecí baterie o kapacitě 18 Ah/48 V (864 Wh) a nabízí dojezd až 65 km. Provozní režimy STANDARD a SPORT dávají možnost přizpůsobit parametry jízdy preferencím uživatele. Integrovaný tempomat umožní soustředit se plně na řízení, zatímco stroj udržuje konstantní rychlost.

 


Chytré propojení


Nová elektrická koloběžka X50 je kompatibilní s novou aplikací SENCOR HOME, která přehledně zobrazuje užitečné informace o provozu koloběžky jako stav baterie, odhadovaný dojezd či celkovou ujetou vzdálenost. Prostřednictvím aplikace je rovněž možné koloběžku uzamknout. Aplikace Sencor Home je dostupná jak na Google Play, tak v Apple App Store.


SCOOTER-X50-1.jpg
Všechny elektrokoloběžky značky Sencor jsou synonymem spolehlivého a pohodlného způsobu dopravy. Zvládnou jak plynulou jízdu po městských ulicích, tak i adrenalinové dobrodružství v terénu. Bez ohledu na situaci vám poskytnou komfort, bezpečnost a spolehlivost. Kromě novinky X50 najdete v nabídce Sencor i modely pro méně náročnou jízdu.
 

O značce Sencor


Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby; inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 
www.sencor.cz

Kontakt pro média


Hana Doležalová
tel. 605 970 238
hana.dolezalova@presscode.cz


 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat