Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Osobní váhy

SBS 6026BK Osobní fitness váha

 • Váživost až do 180 kg
 • Přesnost vážení na 100 g 
 • Měření tělesných hodnot (tělesný tuk %, voda %, svalovina %, kostí %, BMI)
649 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Měření a analýza
tělesných hodnot
Váha je opatřena 4 kovovými elektrodami, které měří metodou BIA vaše tělesné tkáně. Tyto elektrody pomahají s přesným výpočtem poměru svalů, vody, tuků a kostí v těle. Váha také zjistí stupeň hydratace vašeho těla.
2
/
4
Paměť až
pro 12 uživatelů
Zabudovaná paměť v osobní fitness váze Sencor rozpozná až 12 osob. Pro vypočítání přesných tělesných hodnot po vás bude chtít váha vložit do své paměti pohlaví, výšku a věk. Po nastoupení na váhu ihned analyzuje a váží díky funkci Auto-On.
3
/
4
Tenký design
a lehká údržba
Tělo váhy je kompaktní a vyrobené z kvalitních materiálů pro snadnou údržbu. Povrch váhy je pokrytý vrstvou tvrzeného skla o šíři 6 mm. Díky svému designu a provedení váží váha od 2 kg do 180 kg, a to s přesností na 100 g.
4
/
4
Osobní
fitness trenér
Po přesné analýze poměru tuků, vody a svalů ve vašem těle vám také váha doporučí s ohledem na vaši fyzickou zátěž kalorický denní příjem, navíc vypočítává automaticky BMI index uživatele. Díky těmto funkcím budete mít přesný přehled nejen o výsledcích vážení, ale také o poměru tuku a svalů v těle.

Moderní osobní fitness váha Sencor SBS 6026BK

Osobní fitness váha Sencor SBS 6026BK si vás získá čistým moderním designem s mnoha funkcemi. Zanalyzuje celé vaše tělo během vážení. Měří procentuálně tělěsný tuk, vodu, svaly i kosti. Váhu určí s přesností na 100 g a váží v rozmezí od 2 kg do 180 kg. Veškeré naměřené hodnoty si váha pamatuje a vypočítá i aktuální BMI uživatele. Je opatřena přehledným LCD displejem s příjemným podsvícením pro dokonalý přehled o jejich naměřených hodnotách a funkcích. Uvnitř váhy je integrovaná pamět až pro 12 osob, které automaticky rozpoznává.

Hlavní parametry produktu:
 • Váživost až do 180 kg
 • Přesnost vážení na 100 g 
 • Měření tělesných hodnot (tělesný tuk %, voda %, svalovina %, kostí %, BMI)
 • Velký přehledný LCD displej s podsvícením
 • Tvrzené bezpečnostní sklo
 • Paměť až pro 12 uživatelů

Měření a analýza tělesných hodnot

Váha je opatřena 4 kovovými elektrodami, které měří metodou BIA vaše tělesné tkáně. Tyto elektrody pomahají s přesným výpočtem poměru svalů, vody, tuků a kostí v těle. Váha také zjistí stupeň hydratace vašeho těla.

Funkce osobní váhy Sencor 6026BK

Po přesné analýze poměru tuků, vody a svalů ve vašem těle vám také váha doporučí s ohledem na vaši fyzickou zátěž kalorický denní příjem, navíc vypočítává automaticky BMI index uživatele. Díky těmto funkcím budete mít přesný přehled nejen o výsledcích vážení, ale také o poměru tuku a svalů v těle.

Paměť až pro 12 uživatelů

Zabudovaná paměť v osobní fitness váze Sencor rozpozná až 12 osob. Pro vypočítání přesných tělesných hodnot po vás bude chtít váha vložit do své paměti pohlaví, výšku a věk. Po nastoupení na váhu ihned váha analyzuje a váží díky funkci Auto-On.

Váha s tenkým designem a lehkou údržbou

Tělo váhy je kompaktní a vyrobené z kvalitních materiálů pro snadnou údržbu. Povrch váhy je pokrytý vrstvou tvrzeného skla o šíři 6 mm. Díky svému designu a provedení váží váha od 2 kg do 180 kgpřesností na 100 g.

Obsah balení
 • Tělo osobní váhy
 • Baterie (3× 1,5 V baterie typu AAA )
 • Návod

 

Osobní váhy

Technický popis

Max. nosnost 180 kg
Jednotky KG/LB/ST
Auto ON/OFF
Tělesný tuk
Tělesná voda
Paměť na hodnoty
Přesnost vážení 100 g
Napájení Baterie
Výška (cm) 2,3 cm
Šířka (cm) 30,2 cm
Hloubka (cm) 30,2 cm
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat