Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Osobní váhy

SBS 5050BK Osobní fitness váha

  • Ultra Slim Design (výška pouze 20 mm)
  • Skleněný povrch pro snadné čištění
  • Tvrzené bezpečnostní sklo (6 mm)
349 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Komplexní
přehled
S fitness osobní váhou Sencor SBS 5050BK velmi snadno získáte komplexní přehled o svém těle. Tato chytrá digitální váha vás na první pohled zaujme svou integrovanou pamětí až pro 12 osob a možností měření BMI a BMR. 
2
/
3
Funkce
měření BMR
Funkce měření BMR poskytuje informaci o základní metabolické rychlosti těla jednotlivce. Tato informace vás pak může nasměřovat ke správnému plánování stravy, cvičení a případně i léčby metabolických poruch. 
3
/
3
Moderní
funkce
Osobní fitness váha disponuje automatickým vypnutím a zapnutím – na váhu se stačí postavit a počkat na výsledek měření. Po skončení vážení se automaticky vypne. Tím šetří baterii a zajistí její dlouhou životnost.

Chytrá osobní váha v atraktivním designu 

Stylová osobní váha Sencor SBS 5050BK v Ultra Slim Designu se stane nedílnou součástí vašeho domova. S její pomocí budete mít perfektní přehled nejen o vaší váze, ale dokonce vám změří BMI a BMR. Také vám procentuálně vypočítá obsah tuku a vody v těle. Navíc je opatřena výpočtem doporučené denní dávky kalorií na základě vašich naměřených hodnot. Její nosnost je až 150 kg a váží s přesností na 100 g. Je osazena 6 mm silnou deskou z tvrzeného bezpečnostního skla. Osobní váha disponuje velkým LCD displejem, funkcí automatického zapnutí i vypnutí v případě nečinnosti. Má integrovanou paměť až pro 12 uživatelů a samozřejmostí je také možnost přepínání měrných jednotek mezi kg a lb.

Hlavní parametry produktu:

• maximální nosnost 150 kg
• přesnost vážení na 100 g 
• paměť až pro 12 uživatelů
• funkce měření BMI
• funkce měření BMR
• měření obsahu tělesného tuku a vody BIA
• referenční výpočet denní dávky kalorií
• velký přehledný LCD displej s podsvícením (74 × 28,5 mm)
• tvrzené bezpečnostní sklo o síle 6 mm
• možnost volby jednotek (kg, lb)

Komplexní přehled

S fitness osobní váhou Sencor SBS 5050BK velmi snadno získáte komplexní přehled o svém těle. Tato chytrá digitální váha vás na první pohled zaujme svou integrovanou pamětí až pro 12 osob a možností měření BMI a BMR. Naměří vám také množství tělesného tuku a podílu vody podle principu BIA. 

Funkce měření BMR

Funkce měření BMR poskytuje informaci o základní metabolické rychlosti těla jednotlivce. Tato informace vás pak může nasměřovat ke správnému plánování stravy, cvičení a případně i léčby metabolických poruch. Měření BMR může tedy pomoci sestavit váš individuální jídelníček a cvičební režim tak, abyste dosáhli svých cílů efektivně a zdravou cestou. Například pokud chcete zhubnout, můžete si stanovit kalorický deficit podle vašeho BMR.

Moderní funkce

Osobní fitness váha disponuje automatickým vypnutím a zapnutím – na váhu se stačí postavit a počkat na výsledek měření. Po skončení vážení se automaticky vypne. Tím šetří baterii a zajistí její dlouhou životnost. Navíc je obohacena o indikátor stavu baterie, a také vás informuje, pokud dojde k jejímu přetížení.

Ultra Slim Design

Horní deska osobní váhy je pokryta kvalitním bezpečnostním sklem o síle 6 mm pro maximální bezpečnost při vážení. Fitness váha Sencor je tedy velmi odolná. Její atraktivní vzhled doplňuje velký LCD displej, který vám vždy poskytne přehledné informace o vaší váze a struktuře těla. Zváží s přesností na 100 g až do hmotnosti 150 kg.

Obsah balení

• tělo osobní váhy
• baterie (lithiová baterie CR2032)
Osobní váhy

Technický popis

Max. nosnost 150 kg
Jednotky KG/LB
Auto ON/OFF
Tělesný tuk
Tělesná voda
Paměť na hodnoty
Přesnost vážení 100 g
Napájení Baterie
Výška (cm) 2 cm
Šířka (cm) 33 cm
Hloubka (cm) 32 cm
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Lithiová baterie CR2032
SBA CR2032 1BP
Lithiová baterie CR2032
Typ: knoflíková CR2032, Balení: 1BP, Provedení: Lithiové
Lithiová baterie CR2032
SBA CR2032 2BP
Lithiová baterie CR2032
Typ: knoflíková CR2032, Balení: 2BP, Provedení: Lithiové
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat