Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
9. února, 2024

Vyšlehejte si velikonoční radost

Vyšlehejte si velikonoční radost
Velikonoce jsou obdobím, kdy se rodiny a přátelé scházejí u společného stolu. Užívají si nejenom tradice v podobě barvení vajec a pletení pomlázek, ale také atmosféru, chutě a vůně z čerstvě připravených pochoutek. 
S blížícími se svátky se naše domovy proměňují v centra příprav těch nejlahodnějších pokrmů, ať už se jedná o mazanec, beránka, nádivku nebo jarní polévku. Aby vaše kulinářské dovednosti mohly zazářit v celé své kráse, přinášíme vám několik tipů. Díky nim budou vaše rodinná setkání letos ještě chutnější a nezapomenutelnější!
 
Nejmodernější provedení s čistou elegancí a dokonalou všestranností

Těsto na beránka nebo mazanec bude hotové coby dup díky multifunkčnímu robotu Paul 3 (Sencor STM 8970, cena: 14 999 Kč) s robustními nástavci z nerezové oceli pro hnětení těst, šlehání a mixování.
  Tento spojenec každého kuchaře a kuchařky je nenahraditelným pomocníkem nejen při pečení, ale i přípravě jídel. Aby šlo nejen pečení skoro samo, pojme robot až 1 500 gramů mouky a všechny ingredience k tomu. Díky planetárnímu systému míchání bude těsto dokonale umíchané a krémy hladké a bez hrudek. Vybaven je bohatým nerezovým příslušenstvím. Nechybí odolný hnětací hák, balónová šlehací metla, míchací metla, metla s gumovou stěrkou, perfektní mixér, tvořítko na cukroví, formovač kebabu, nástavec na plnění střívek, nástavec pro přípravu klobás, mlecí disky, mlýnek, kráječ, strouhač a další. Pečení i příprava jídel se díky tomuto multifunkčnímu robotu stane opravdovou radostí, nejen milou velikonoční tradicí.
Jemnost bez námahy
Velikonoční polévku nebo dokonale jemnou vajíčkovou pomazánku hravě připravíte výkonným bezšňůrovým tyčovým mixérem od Sencor SHB 9000WH (cena: 1 499 Kč). Pomůže ale i s přípravou omáček, koktejlů, nejrůznějších pyré, majonézy i dětských příkrmů. Bez problémů s ním nasekáte bylinky, cibuli, česnek nebo ořechy. Vaše velikonoční tabule bude díky němu neodolatelná. Elegantní tyčový mixér 6 v 1 Sencor SHB 6442BK s příslušenstvím z nerezové oceli zvládne kromě jiného i rozmačkat brambory, napěnit mléko či mixovat horké potraviny (cena: 1 599 Kč).
Vajíčka bez kompromisů
Hlavním velikonočním pokrmem jsou vejce. Vařič od Sencor SEG 710BS (cena: 299 kč) zajistí vždy dokonale uvařená a snadno loupatelná vajíčka. S vestavěným elektronickým časovačem se zvukovou signalizací budou vždy uvařená přesně tak, jak požadujete a pro své recepty potřebujete.
 
  Dokonalé těsto, krém i pomazánka
Žádný kuchař se nejen na Velikonoce neobejde bez ručního šlehače. Ten je určený ke šlehání sněhu z bílků, mléčné pěny, bramborové kaše, šlehačky, pomazánek, krémů a různých druhů těst. Aku ruční šlehač od Sencor SHM 9000WH (cena: 1 499 Kč) disponuje třemi šlehacími metlami pro různá využití. Velkým plusem je bezdrátové fungování ve třech rychlostech, které umožňuje bezproblémovou manipulaci se šlehačem. Můžete tedy pokrm připravovat tam, kde potřebujete, nezávisle na umístění zásuvky. Výkonný motor poskytuje maximální výsledek s minimálním úsilím.
 

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků; široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby; inovace a zpřístupnění moderních technologii a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné. 
www.sencor.cz
 
Kontakt pro média
Hana Doležalová
tel. 605 970 238
hana.dolezalova@presscode.cz
 

Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat