Prodloužená záruka /BEZ REGISTRACE/

Naše motory se vyznačují vysokým výkonem, účinností i kvalitou. Svým produktům plně důvěřujeme, proto k produktům vyšších tříd automaticky nabízíme šestiletou záruku na motor ZDARMA. 
Na níže uvedené produkty platí prodloužená záruka BEZ NUTNOSTI REGISTRACE.
SBU 8850NP
Super mixér
Technologie Sencor® Nutri Smart Blending pro perfektní výsledky přednastavených programů. Mixér je vybaven speciálním krytem redukujícím hluk. Oproti konkurenčním výrobkům snižuje hluk až o 20 %.
STM 7900SS
Kuchyňský robot
Robustní celokovové tělo s kovovými převody. Extrémně výkonný 1 500 W motor s 6letou zárukou. Nerezová nádoby o objemu 6 l / pro až 4 kg těsta /. Unikátní LED osvětlení vnitřku mixovací nádoby pro perfektní kontrolu konzistence těsta.
STM 787
STM 787x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou. Se silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte, a navíc Vás potěším devíti krásnými metalickými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru.
STM 637
STM 637x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou, robustní celokovové tělo s kovovými převody, 3-výstupová konstrukce. Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni.
STM 635
STM 635x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou. U multifunkční hlavice mám LED osvětlení, které spustím vždy, když míchám, hnětu anebo šlehám, a to pro skvělou viditelnost v každém kroku. Hlavice rotuje oběma směry zároveň, proto zaručuji bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez jakékoliv hrudky v kvalitní nerezové míse o objemu 4,5l.
SHB 560x-EUE3
SHB 560x-EUE3
Tyčový mixér 4 v 1
Představuji se jako Sencor tyčový mixér SHB 5600 a nabízím hned několik funkcí v jednom. Výkon 1200 W je velmi slušný a zaručuje mi super výsledky, ať už mixuji, šlehám nebo sekám. Záruka 6 let na motor.
SHB 446x-EUE3
SHB 446x-EUE3
Tyčový mixér
Tyčový mixér SHB 4460 s šestiletou zárukou na motor. Odnímatelný tyčový nástavec se 6 vysoce kvalitními nerezovými noži s titanovým povrchem. Nádoby pro mixování a sekání o objemu 700 a 500 ml. Tichý motor s výkonem 1000 W.
SVC 9300BK
Tichý sáčkový vysavač
Představuji se jako tichý sáčkový vysavač SVC 9300BK od Sencoru pro každodenní úklid. Umím vysát s vysokou účinností  tvrdé podlahy i koberce, přitom dokáži precizně filtrovat prach, a to vše s maximální úsporou elektrické energie. Navíc jsem vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a svým nadčasovým provedením se skvěle hodím do každé moderní domácnosti. 6 LET ZÁRUKA na motor.
SVC 9050BL
Sáčkový vysavač
4AAAA ECO Power pro dokonalé vysátí jakéhokoli povrchu. Complete Care s příslušenstvím pro dosažení nejlepšího výsledku při jakémkoli úklidu okolo domácnosti, domácích mazlíčků, auta. 6 LET ZÁRUKA na motor.
SVC 9000BK
Sáčkový vysavač
4AAAA ECO Power pro dokonalé vysátí jakéhokoli povrchu. Complete Care s příslušenstvím pro dosažení nejlepšího výsledku při jakémkoli úklidu okolo domácnosti, domácích mazlíčků, auta. 6 LET ZÁRUKA na motor.
SVC 1030
Bezsáčkový vysavač
Turbohubice + speciální mini-turbohubice na dokonalé vysátí zvířecí srsti z čalounění v ceně 799,- ZDARMA. 6 LET ZÁRUKA na motor. Nový systém 3rd Generation Cyclone pro dokonalé oddělení prachu od vzduchu.
SVC 1080TI
Bezsáčkový vysavač
Představuji se jako bezsáčkový vysavač SVC 1080TI a Sencor mě vyrobil jako účinného pomocníka nejen pro podlahy. Pyšním se nejvyšší třídou účinnosti ve vysávání koberců i tvrdých podlah, šetřím elektrickou energii a skvěle filtruji prach i alergeny.
SVC 1086TQ
Bezsáčkový vysavač
Jsem Sencor bezsáčkový vysavač SVC 1086TQ a efektivně zatočím s veškerým nepořádkem na koberci i podlaze. Pyšním se nejvyšší třídou účinnosti ve vysávání koberců i tvrdých podlah, šetřím elektrickou energii a skvěle filtruji prach i alergeny. 
SVC 500
SVC 500x
Víceúčelový vysavač
Jsem víceúčelový vysavač pro mokré i suché vysávání. Přináším řadu výhod pro snadný a efektivní úklid. Disponuji několika funkcemi a nahradím mop nebo i čistič oken. Objevte ten nejvýkonnější motor s prodlouženou 6letou zárukou.
SVC 8505TI
Sáčkový vysavač
Pyšním se 4x nejvyšší třídou účinnosti ve vysávání koberců, tvrdých podlah, filtraci prachu, a s mým výkonem vše zvládám s minimální spotřebou elektřiny! Odstraňuji všechny nečistoty na každém povrchu. 
SVC 8300TI 4AAAA
Sáčkový vysavač
Představuji se jako Sencor sáčkový vysavač SVC 8300TI a chlubím se nejvyšší třídou účinnoti ve vysávání koberců, tvrdých podlah a jsem profíkem ve filtraci prachu. S ECO motorem o síle 800 W spolehlivě uklidím hromadu nečistot s minimální spotřebou elektrické energie.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat