Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Tyčové mixéry

SHB 5600GG-EUE3 Tyčový mixér 4 v 1

  • Plynulá regulace rychlosti
  • Technologie TITANIUM QuadBlade
  • Příkon 1 200 W
1
/
5
Jsem tyčový mixér se silným motorem
Užijte si mé všestranné funkce naplno a ušetřete si čas i místo v kuchyni! Máte na výběr z devíti barevných variant, které tvoří krásné metalické barvy.
2
/
5
Pracuji s 20 rychlostmi
Užijte si pohodlné ovládání s ergonomickou rukojetí, která skvěle zapadne do každé ruky! Na otočném regulátoru mi nastavíte až 20 rychlostí, díky kterým si poradím s měkkými i tvrdými surovinami, od kaší, až po ořechy nebo led. 
3
/
5
Tyčová hlavice pro mixování i horkých pokrmů
Nejdřív vás seznámím s nerezovým tyčovým nástavcem. Jeho velkou výhodou jsou čtyři vysoce kvalitní nerezové nože s titanovým povrchem. Přidejte k nim výkon a můžete mixovat čerstvé i vařené, jako jsou přesnídávky, kaše, polévky, krémy, ovoce, zelenina. 
4
/
5
S duální šlehací metlou vyšlehám skvělé krémy
Dvojitá šlehací metla bez problému vyšlehá krémy, majonézy, dresingy, šlehačku, bílky a různá dezertová těsta. Její metly jsou vyrobené z hygienické nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost.
5
/
5
Nasekám cibuli, maso, ořechy raz dva
Už nebudete brečet u krájení cibule a jednoduše uspoříte čas při přípravě surovin k vaření. Nádoba sekáčku o objemu 1250 ml má vlastní nerezové ostří, které spolehlivě naseká kromě zeleniny a ovoce i ořechy, maso, popřípadě i led do dobrého koktejlu. Ušetřete si čas i slzy v několika málo krocích.

Jsem Sencor tyčový mixér SHB 5608BK s bezva výkonem

Do vaší kuchyně přijdu jako tyčový mixér SHB 5608BK od Sencoru, který usnadní veškerý proces přípravy potravin a uspíší finální vaření. V kuchyni zastanu práci za několik manuálních pomůcek, zachovám čistou kuchyň, a ještě ušetřím místo i čas. Navíc, můj motor o síle 1000 W je vysoce výkonný a zároveň tichý! Vyberte si z devíti krásných metalických barev, které se jen tak neokoukají.

6 let záruka na motor

I výkonný motor může mít dlouhou životnost! Ten můj je silný a odolný, abych mohl ve vaší kuchyni pracovat po dlouhý čas. Sencor mi dal na motor 6 let záruku, kdyby se přeci jen chybička vloudila.

S 20 rychlostmi rozdrtím led i ořechy

Nabízím velice komfortní ovládání prostřednictvím ergonomické rukojeti, která dokonale zapadne do dámské i pánské dlaně. Na otočném regulátoru mi můžete libovolně nastavovat až 20 rychlostních stupňů. Díky bohaté volbě rychlostí si umím poradit i s velmi tvrdými surovinami za krátký čas.

Tyčová hlavice zaručuje plnohodnotné mixování

Umixujte si přesnídávky, kaše, polévky i krémy! Sencor mě vybavil tyčovou hlavicí, která má za úkol mixovat teplé, studené i horké. Hlavice je nerezová a její dominantou jsou čtyři vysoce kvalitní nerezové nože s titanovou úpravou. Kvalita jejich provedení není náhodná! Mixováním neztrácí potraviny na své hodnotě a zachovají si maximální podíl vitamínů, minerálů i vlákniny. 

S dvojitou šlehací metlou vyšlehám bezkonkurečně krémy

Nasaďte na mou rukojeť dvojici nerezových metel a rázem se ze mě máte šlehač. Zahoďte manuální metličku a pojďte si se mnou ušlehat krémy, majonézy, piškotová těsta, dresingy, bílky i bezkonkurenční šlehačku! Využijte k tomu nádobu o objemu 800 ml, která je speciálně upravená pro mixování a šlehání.

V sekání přísad jsem zkrátka profík!

Připravte si čerstvé pesto, čalamádu, mleté maso, ořechovou mouku, bylinky i cibuli, aniž byste museli vytáhnout nůž! Mé příslušenství obsahuje nádobu sekáčku 1250 ml s kvalitními nerezovými noži. S nimi perfektně nasekám vše, na co si vzpomenete, a ještě ušetřím čas, úsilí a slzy u cibule.

Chlubím se perfektní stabilitou

Už jsem vás seznámil se dvěma nádobami, s kterými můžete sekat, krájet, mixovat i šlehat. Součástí každé nádoby je protiskluzová podložka, která zajišťuje skvělou stabilitu nádoby při mixování i v tom nejvyšším stupni.. 

 

Tyčové mixéry

Technický popis

Příkon (W) 1 200 W
Napájení Síť
Drcení ledu
Počet rychlostí (stupně) 20
Plynulá regulace
Materiál nádoby Plast
Materiál nástavce Nerez
Bezpečnostní pojistka
Turbo režim
Šlehací metla
Počet nástavců 4
Nástavec na šlehání
Připevnění na stěnu
Strouhání
Výška (cm) 43,3 cm
Šířka (cm) 21,5 cm
Hloubka (cm) 14,5 cm
Barva Zelená
Hmotnost 1,9 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat