Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SWK 7401RD Rychlovarná konvice

100%
na základě 1 recenzí
 • Objem 1,7 litru
 • Rychlý ohřev vody díky vysokému příkonu 2200 W
 • Elegantní provedení
499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Kvalitní
provedení
Konvice je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost a bezpečné užívání. Speciálně navržené nerezové dno rovnoměrně rozvádí teplo po celé své ploše pro maximálně efektivní a rychlý ohřev vody s minimálním usazováním vodního kamene. 
 
2
/
3
Indikátory
provozu
Během přípravy horké vody je podsvícena LED světlem v příjemném modrém tónu, který vás nebude rušit. Automatické ukončení provozu je doprovázené hlasitým pípnutím, které vás upozorní, že je voda již uvařená.
3
/
3
Praktické
víko
Praktické otevírání konvice pomocí tlačítka vám umožní pohodlné naplnění. Součástí konvice je také filtrační sítko, které zachytává případné usazeniny pro maximální čistotu horké vody. 
 
Hodnocení SWK 7401RD Rychlovarná konvice:
100%
na základě 1 recenzí
Jsem velmi spokojená s konvicí
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Dopřejte si horký nápoj opravdu rychle s rychlovarnou konvicí Sencor SWK 7401RD

Rychlovarnou konvici značky Sencor SWK 7401RD si oblíbíte během chvíle. S objemem 1,7 l připraví horkou vodu nejen pro vás, ale zvládne i větší návštěvu. S výkonem 2 200 W je ohřev vody velice rychlý. Konvice jej ohlásí pípnutím. Během používání je podsvícena LED světlem, které funguje jako indikátor provozu. Je opatřena trojitým bezpečnostním systémem s automatickým vypnutím při dosažení bodu varu vody v konvici.

Hlavní parametry konvice:

 • Kvalitní skleněné tělo s nerezovým dnem
 • Objem: 1,7 l
 • Výkon: 2 200 W
 • Automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
 • Zvuková signalizace při dosažení varu vody
 • Víko s filtračním sítkem
 • Otočná základna o 360°

Kvalitní provedení

Konvice je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují její dlouhou životnost a bezpečné užívání. Speciálně navržené nerezové dno rovnoměrně rozvádí teplo po celé své ploše pro maximálně efektivní a rychlý ohřev vody s minimálním usazováním vodního kamene. 

Praktické víko

Praktické otevírání konvice pomocí tlačítka vám umožní pohodlné naplnění. Součástí konvice je také filtrační sítko, které zachytává případné usazeniny pro maximální čistotu horké vody. 

Indikátory provozu

Konvice Sencor SWK 7401RD je opatřena praktickými indikátory provozu. Během přípravy horké vody je podsvícena LED světlem v příjemném modrém tónu, který vás nebude rušit. Automatické ukončení provozu je doprovázené hlasitým pípnutím, které vás upozorní, že je voda již uvařená.

Podstavec otočný o 360°

Příjemně snadné usazení rychlovarné konvice na základnu vám dopřeje otočný podstavec o 360° se středovým konektorem. Ten vám umožní položení konvice v jakémkoliv úhlu. Podstavec je zároveň opatřen prostorem pro nadbytečný síťový kabel.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnostní systém konvice je opatřen trojitou pojistkou. Brání nesprávnému uložení na základnu a disponuje automatickým vypnutím. V případě nedostatku vody v konvici ukončí její provoz a zabraňuje jejímu přehřátí.

Obsah balení

 • Rychlovarná konvice
 • Otočný podstavec o 360° s prostorem pro uložení síťového kabelu
Varné konvice bez nastavení teploty

Technický popis

Objem 1,7 l
Materiál nádoby Plast/Sklo
Příkon (W) 2 200 W
Filtr
Barva Černá/Červená

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat