Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
15. března, 2019

Chytněte novou vlnu

Chytněte novou vlnu
Sencor SPT 3907 v černém (B) a bílém (W) provedení je radiomagnetofon s CD přehrávačem, malým informačním LCD displejem s podsvícením a se skvělým výstupním výkonem 4 W RMS (efektivních).
Co dneska s kazeťákem, možná se v duchu ptáte, ale odpověď už zazněla na loňském největším evropském veletrhu spotřební elektroniky IFA 2018 v Berlíně. Po návratu vinylových desek se totiž začíná vracet i audio kazeta a který z výrobců chtěl být in, musel přijít s takovým výrobkem už na vánoční trh. Na překvapivý zájem zákazníků reagují i někteří interpreti a nová alba prodávají i na kazetách. 

Je samozřejmé, že vlna zájmu o magnetofonový záznam může opadnout stejně rychle, jako nastoupila, ale právě přístroj Sencor SPT 3907 s velmi příznivým poměrem ceny a výkonu plus možností znamená, že vlastně neriskujete vůbec nic.

Radiomagnetofon s CD přehrávačem totiž disponuje připojením Bluetooth, s nímž lze bezdrátově přehrávat hudbu i z telefonu, samozřejmostí je přehrávání z připojeného USB flash disku s MP3 soubory. Nudě opakovaného pořadí přehrávaných skladeb zamezí funkce naprogramování vlastního play listu až dvaceti skladeb z CD a devětadevadesáti skladeb MP3.

Přístroj nabízí díky teleskopické anténě také funkci stereofonního FM rádia s předvolbou třiceti stanic v rozsahu 87,5 – 108 MHz. Je vybaven také AUX-IN a AUX-OUT zdířkami pro připojení konektory typu 3,5mm jack.

Jeho ovládání, a to i dálkové, je velice jednoduché, protože veškeré potřebné informace je vidět na praktickém podsvíceném LCD displeji (zobrazení přijímaného kmitočtu a indikátor stereofonního příjmu) včetně zobrazení aktuálního času.

Radiomagnetofon SENCOR SPT 3907 s Bluetooth a dálkovým ovládáním je k dostání za cenu 1799 Kč.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat