Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
22. října, 2018

Nerezový smoothie mixér SBL 7500

Nerezový smoothie mixér SBL 7500
Čerstvé ovoce z našich zahrádek, nás v průběhu léta nabijí dostatečným množstvím vitamínů. S příchodem podzimu ale na naše tělo začínají útočit první viry, nachlazení i únava. Čím se tedy nakopnout a připravit imunitu na zimu? Zkuste ovocná a zeleninová smoothie!  V mžiku a jednoduše tak připravíte vitamínovou bombu podle vašich chutí, kterou si prostě zamilujete. Ideálně se hodí na snídaně, svačiny pro děti, nebo jen tak, když máte na něco přes den chuť.
Jezdíte-li na kole, s novými smoothie mixéry SBL 7300, které jsou v perleťových barvách a jeho lahve jsou vyráběné z nárazově odolného TRITANu bez obsahu BPA a které mají dokonalé pítko i karabinu k připevnění třeba k batohu, budete nadšení.  Lahve jsou tvarované tak, aby se vešly do držáku na kole i v autě.

Následníkem SBL 7300 je nový nerezový smoothie mixér SBL 7500 je vlastně 10.členem perleťové řady. Liší se svou lahví. V prodejním balení je mixér + sada dvou lahví. Jedné plastové z TRITANU a druhé nové - ta není z průhledného plastu, ale je dvoustěnná, z nerezu. Tudíž teplota nápoje vydrží déle než v klasické plastové. Dvoustěnný nerez zajistí vlastnosti termohrnku.

Nový smoothie mixér je dostupný za cenu 1499 Kč.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat