Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
9. března, 2022

Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině
Síť prodejen PLANEO ve spolupráci se značkami Sencor a Yenkee darovala obyvatelům ukrajinského Dnipra vybavení v hodnotě více než tři miliony korun.
 
Jedna z největších českých síťí kamenných prodejen se spotřební elektronikou – PLANEO ve spolupráci se značkami Sencor a Yenkee připravila k odeslání více než osm tisíc produktů v hodnotě tří milionů korun. Produkty byly vybrány po konzultaci s týmem Člověka v tísni, který má o aktuálních potřebách Ukrajinců sužovaných válečným konfliktem detailní informace. Doručení na místo určení, do Dnipra, zajistí tato nevládní nezisková organizace v rámci sbírky SOS Ukrajina.
 
Ze široké nabídky připravené zástupci značek si organizátor sbírky vybral ty, které jsou v tuto chvíli nejpotřebnější. K distribuci bylo proto vyskladněno více než pět tisíc rychlovarných konvic značky SENCOR a dále tři tisíce produktů značky YENKEE, které pomohou lidem v Dnipru zůstat na příjmu. Jde o power banky, nabíječky a další k nim potřebné příslušenství.
 
„Soucítíme se všemi, jejichž životy hluboce zasáhl válečný konflikt na Ukrajině, rozhodli jsme se proto připojit ke sbírce SOS Ukrajina organizace Člověk v tísni. Věříme, že rychlá a profesionální pomoc skrze tuto organizaci přinese své výsledky,“ říká za společnost FAST ČR, provozovatele řetězce PLANEO a majitele značek Sencor a Yenkee, Libor Kolíšek, předseda představenstva, a dodává: „Z našeho portfolia byly jako pomoc vybrány produkty, které v tuto chvíli mohou situaci lidí sužovaných válečným konfliktem alespoň trochu usnadnit, bereme to jako příležitost vyslovit jim touto cestou naši účast a podporu.“
 
 

Pro více informací kontaktujte:
Evu Kašparovou ; Phoenix Communication a.s.
Pod Vilami 785/22, 140 00 Praha 4
E-mail: eva@phoenixcom.cz
Telefon: +420 608 678 581
 
O společnosti
FAST ČR, a.s., provozovatel sítě 96 prodejen PLANEO, zajišťuje od roku 1992 velkoobchodní prodej a servis širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. Již několik let patří mezi renomované obchodní společnosti řízené podle vysokých evropských standardů, což dokazuje certifikát kvality ISO 9001. Silná pozice jednoho z největších komerčních subjektů na českém a slovenském trhu je výsledkem aktivní obchodní politiky, dynamického rozvoje, inovace a neustálého hledání nových obchodních příležitostí.
 
V loňském roce byl akcionáři společnosti úspěšně dokončen prodej 100%  podílu konsorciu společností PPF, EC Investments a Rockaway Capital
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat