Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
2. října, 2018

SENCOR kavárna

SENCOR kavárna
Dne 2.10.2018 proběhla tisková konference, na které značka SENCOR představila novinky ve svém portfoliu. Těmito novinkami byl nový segment: KÁVA/ESPRESSO.
Káva je jedním z nejrozšířenějších nápojů po celém světě. Málo kdo si dokáže představit den, potažmo ráno, bez šálku voňavého nápoje. Někdo ji pije, „srká“ jen jako malinké ristretto, druhý si ředí na americano a jiní si dělají kávu jako dezert v podobě Caffé latté. Možností je mnoho, stejně jako druhů kávy – rostliny a jejích plodů. Každý si vybere v dnešní nabídce tu svou a díky SENCORu už si pro tu výtečnou nemusíte chodit do kavárny, ale můžete si ji připravit doma sami.

Všechny stroje jsou automatickými přístroji s úžasnou šířkou jen 180 mm. Výrobník je vždy designově řešený, pohledný a výkonný. Díky tlaku 19 barů vytvoří vždy výbornou chuť tohoto lahodného nápoje. Všechny espressa jsou ovládány dotekovým LED displejem na vrchu stroje. Výrobníky jsou jednoduše rozebratelné a jednotlivé části lze mýt v myčce. Takže údržba je jednoduchá. Zevní leštění nerezového povrchu je možné přidávaným hadříkem, který je součástí balení.

SENCOR přichází na trh se 3 řadami:

1. SENCOR SES 7010
Jedná se o automatické presso, které díky jednoduše vyrobíte presso či lungo a díky funkci vody třeba i americano a čaj. Dostupný je za cenu 5.999 Kč.

2. SENCOR SES 8010 a 8020
Jedná se o dva typy, které jsou od minulého obohacené o parní trysku, díky níž lze vytvořit jemnou mléčnou pěnu pro macchiato či capuccino a latté. Od sebe se liší tím, že SES 8020 nabízí automaticky (díky jednomu tlačítku) výrobu dvojitého pressa. Dostupné jsou za cenu 8.499 Kč a 8.999 Kč.

3. SENCOR SES 9010 a 9020
Tyto 2 typy patří do nejvyšší řady a jsou vybavené 2 tritanovými nádobami bez BPA, do kterých lze nalít normální mléko a alternativní mléko. Pak automaticky – opět díky jednomu stisku tlačítka – je možné vytvořit díky pěně z daného mléka další druhy kávy. Dostupné je za cenu 9.499 Kč a 9.999 Kč.


O značce SENCOR:
Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéří jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!


Pro více informací kontaktujte:
Eva Kašparová - PHOENIX COMMUNICATION a.s.
eva@phoenixcom.cz, (00420) 608 678 581
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat