Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
9. října, 2018

Vyhřívací deky a vyhřívací bota

Vyhřívací deky a vyhřívací bota
Podzim a sychravé počasí udeřily plnou silou, až nám leze mráz po zádech. Venku se můžeme zachumlat do kabátů a šál, ale jak si doma rychle a pohodlně zahřát? S novými vyhřívacími dekami a botou SENCOR už nikdy nebudete trpět zimou. Tak se pohodlně usaďte, vezměte si do ruky oblíbenou knihu a ostatní nechte na SENCORU.
Každý občas zatoužíme po relaxu. Podívat se na oblíbený film, přečíst si časopis nebo jen tak vychutnávat dobrý čaj. Nová vyhřívací deka SENCOR SUB 1700WH je k dostání v rozměru 150 x 80 cm a jednoduše ji, pomocí gumových úchytek, připevníte k matraci. Poté si už jen vyberte ze 3 stupňů nastavení teploty (na podsvíceném displeji) a můžete odpočívat. A pokud vás příjemné teplo ukolíbá ke spánku, nemusíte se bát. Deka má v sobě zabudovanou bezpečnostní pojistku s elektronickou ochranou proti přehřátí a funkci automatického vypnutí po 3 hodinách. Deka je prodyšná a velice pohodlná díky molitanové EXTRA mezivrstvě. Povrch podložky je tvořen měkkou flísovou látkou s prošitím Stamp Welding.

Oproti své menší „sestřičce“, má vyhřívací deka SENCOR SUB 2700WH rozměr 160 x 140 cm a pohodlně ji připevníte na dvojlůžko. Ideální teplotu nahřátí vyberete na dvou ovladačích s příkonem 2 x 60W a podsvíceným displejem. I zde jsou k dispozici 3 stupně teplot a oba dva typy dek můžete bez obavu prát v pračce, a to díky odnímatelnému kabelu s ovladačem. Nové nahřívací deky SENCOR vynikají rychlým nahřátím na požadovanou teplotu i použitím japonské technologie, která zajišťuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost.

Mít nohy v teple – to již říkávaly naše babičky. Novinka od značky SENCOR, vyhřívací bota SUB 0700BE, v mžiku zahřeje vaše promrzlé nožky. Příjemně měkký a prodyšný mikroflís splňuje vysoké požadavky na komfortní používání. Pro ideální nastavení teploty vám zde poslouží ovladač se 3 podsvícenými stupni nastavení teploty. Vyhřívací bota je vybavena i bezpečnostní pojistkou s ochranou proti přehřátí a funkcí automatického vypnutí nahřívání po 90 minutách. V případě zašpinění nezoufejte, odnímatelná plyšová podšívka je pratelná.

Nové nahřívací produkty značky SENCOR, jsou ideálním vánočním dárkem pro vaše blízké. Darujte jim pomocníky, kteří zajistí pohodové chvíle při odpočinku a v dnešní uspěchané době tolik potřebný čas na relax.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat