Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
30. ledna, 2024

Láska rozkvétá s každým společným zážitkem

Láska rozkvétá s každým společným zážitkem
Láska se prohlubuje s každým sdíleným okamžikem a Valentýn není výjimkou. Místo tradičních projevů lásky v podobě květin a čokolády můžete letos posunout romantiku i jiným směrem. Váš protějšek zajisté ocení i to, pokud se jen pro něj hezky upravíte nebo si společně vychutnáte drink. Romantickou náladu nejen o svátku všech zamilovaných do vaší domácnosti snadno vnesou spotřebiče v červené barvě.
 
Láska ke zdraví
Zdraví je to nejdůležitější, co máme, a je potřeba si ho hýčkat. Připravte si s partnerem zdravý drink plný vitaminů. Ideálním pomocníkem k přípravě je šnekový odšťavňovač Sencor SSJ 4042RD (doporučená cena: 2 299 Kč). Vitaminy vám vlijí novou krev do žil a vy budete připraveni na aktivní den nabitý zážitky.

 
  Po příjemné odpolední procházce nebo sportovním odpoledni vám dodá energii smoothie, které si hravě a během pár okamžiků připravíte díky Smoothie Nutri mixéru SNB 6601RD (doporučená cena: 1 499 Kč). Smoothie je nejen lahodné, ale je to také skvělý způsob, jak dopřát tělu potřebné vitaminy a minerály. Koktejl plný vitaminů nabízí snadnou stravitelnost a podporuje hydrataci, je spojením zdravé výživy a lahodné chuti. Připravit si v něm ale můžete i třeba alkoholický drink.
Krásná během pár okamžiků
Senzační zdravá pochoutka už je připravena a teď je řada na vás. S pomocníky od Sencoru to bude hračka. O rychlé vysušení vašich vlasů se postará vysoušeč vlasů SHD 6701RD (doporučená cena: 449 Kč). Jeho ergonomický design, kombinovaný s výkonným motorem, vám zajistí nejen rychlé schnutí vlasů, ale také pohodlí při stylingu. Červená barva dodává přístroji šmrnc a eleganci.
  Chcete svůj účes dovést k dokonalosti? Nenechávejte nic náhodě a sáhněte po horkovzdušné kulmě s ionizací SHS 7551RD (doporučená cena: 749 Kč), která je ideální volbou pro finální styling. Díky špičkové technologii ionizace vytvoříte stylový účes, ale také chráníte své vlasy před nepříznivými účinky statické elektřiny. Vlasy díky tomu budou lesklé, hladké a plné života, připravené na romantický večer ve dvou.


Zahalte svůj Valentýnský večer do nádechu lásky, zážitků a péče o sebe i své blízké. Nechte Sencor být vaším společníkem, ať už se věnujete přípravě zdravých pokrmů, nebo zdokonalování svého vzhledu. Sencor přináší nejen špičkový design, který zdokonalí každou domácnost, ale je také zárukou kvality a nevšednosti.

O značce Sencor
Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků; široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby; inovace a zpřístupnění moderních technologii a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné.
www.sencor.cz
 
 
Kontakt pro média
Hana Doležalová
tel. 605 970 238
hana.dolezalova@presscode.cz

 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat