Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SWK 1700WH Rychlovarná konvice

  • Rychlovarná konvice BPA free
  • Středový 360° STRIX konektor
  • Objem 1,7 l
399 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Rychlovarná konvice  
v bílé barvě, těší mě 
Hledáte varnou konvici, která vám padne do kuchyně? Už jste ji našli! Jsem Sencor rychlovarná konvice SWK 1700WH a představuji se vám tentokrát v bílé barvě. Se mnou sázíte na jistotu, přičemž nabízím mnoho dalších výhod. Jsem varná konvice, která je cenově dostupná i kvalitní. 
2
/
3
Jsem vytvořena
bez škodlivých BPA 
Patřím mezi oblíbené rychlovarné konvice také díky tomu, že neobsahuji žádné BPA. Ačkoliv je můj zevnějšek z plastu, těmto škodlivým látkám se moji tvůrci vyhnuli. Jsem tedy absolutně zdravotně nezávadná.
3
/
3
Disponuji
filtrem na nečistoty
Rychlovarná konvice s vyjímatelným filtrem? U Sencoru ano! Mám vyjímatelné filtrační sítko, které slouží k zadržování vodního kamene, čímž zamezuji, aby se při nalévání vody dostal do vašeho hrnku. 

Jsem Sencor rychlovarná konvice SWK1700WH v bílé barvě, těší mě 

Hledáte varnou konvici, která vám padne do kuchyně? Už jste ji našli! Jsem Sencor rychlovarná konvice SWK 1700WH a představuji se vám tentokrát v bílé barvě. Se mnou sázíte na jistotu, přičemž nabízím mnoho dalších výhod. Jsem varná konvice, která je cenově dostupná i kvalitní. Disponuji otočným STRIX konektorem, vyjímatelným filtrem pro lepší čištění, a navíc je můj plastový povrch BPA free.

Mám objem 1,7 l a indikátor napájení 

Jsem rychlovarná konvice s objemem 1,7 l, což je akorát pro pár, ale i větší nedělní návštěvu. Díky příkonu 2200 W vám uvařím kávu i čaj za velmi krátkou dobu. Kromě toho mám samootevírací víko, což jistě oceníte, pokud mě používáte vícekrát denně. Navíc jsem taková varná konvice, která vás indikátorem napájení upozorní, že jste ji zapnuli, takže už nemusíte nekonečně dlouho čekat „kdy už to bude.  

Disponuji kvalitním STRIX konektorem 

Má maličkost disponuje středovým 360° STRIX konektorem, díky kterému mám dlouhou životnost a zároveň tu nejlepší kvalitu. Konektor navíc chrání trojnásobné bezpečnostní jištění. A díky němu je zcela jedno, jakým směrem mě zrovna posadíte na podstavec - půjde to jakkoliv. 

Jsem vytvořena z plastu bez škodlivých BPA 

Patřím mezi oblíbené rychlovarné konvice také díky tomu, že neobsahuji žádné BPA. Ačkoliv je můj zevnějšek z plastu, těmto škodlivým látkám se moji tvůrci vyhnuli. Jsem tedy absolutně zdravotně nezávadná, a tak si bez starostí můžete vychutnat veškeré teplé/horké nápoje, které si se mnou připravíte. 

Disponuji vyjímatelným filtrem na nečistoty a vodní kámen

"Rychlovarná konvice s vyjímatelným filtrem? U Sencoru ano! Mám vyjímatelné filtrační sítko, které slouží k  zadržování vodního kamene, čímž zamezuji, aby se při nalévání vody dostal do vašeho hrnku. Díky filtru mě hravě vyčistíte a budu opět jako nová. Při frekventovaném užití rychlovarné konvice nezapomínejte na pravidelné odstraňování vodního kamene speciálními prostředky, bílým octem či kyselinou citronovou. 

Mám ochranu proti vaření bez vody

Při ranním spěchu se vám snadno může stát, že mě omylem zapnete bez vody. Nic se neděje, jelikož můj termostat po dosažení určité teploty automaticky přeruší můj chod. Poznáte to tak, že se spínač přepne do polohy O (vypnuto). Můžete mě znovu spustit po několika minutách, až dojde k ochlazení topného dna. Poté už zas jako správná rychlovarná konvice budu pracovat na 100 %. 

Tři barevná provedení 

  • - bílá 
  • - černá 
  • - červená 

Dodávané příslušenství

Konvice 
Podstavec se středovým konektorem a napájecím kabelem

Rozměry a specifikace

Jmenovitý příkon: 1 850-2 200 W
Jmenovitý objem konvice: 1,7 l
Jmenovitý rozsah napětí: 220–240 V
Jmenovitý kmitočet: 50/60 Hz
Hmotnost: 540 g
Varné konvice bez nastavení teploty

Technický popis

Objem 1,7 l
Filtr
Nastavení teploty
Kontrolka provozu
Materiál nádoby Plast
Příkon (W) 2 200 W
Barva Bílá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat