Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
1. července, 2019

INFORMACE O DOBROVOLNÉM STAŽENÍ MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH a SAC MT1222CH Z TRHU

INFORMACE O DOBROVOLNÉM STAŽENÍ MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ SENCOR SAC MT1221CH a SAC MT1222CH Z TRHU
Společnost FAST ČR a.s. (dále jen společnost) žádá zákazníky, kteří si zakoupili mobilní klimatizace Sencor SAC MT1221CH a SAC MT1222CH, aby kontaktovali centrálu společnosti (kontakt níže), která zajistí servisní zásah u Vás, anebo aby ji přinesli zpět na prodejnu, kde výrobek zakoupili, a kde jim bude vrácena plná kupní cena. Je nezbytně nutné klimatizaci do případné opravy, nebo do vrácení na prodejnu neprodleně přestat používat.
Na základě vlastního šetření, došla společnost k závěru, že za určitých technických podmínek, může při provozu předmětného výrobku dojít k závažnému poškození vnitřní elektroinstalace produktu. Společnost obdržela do dnešního dne 2 hlášení na obdobném základě.

Bezpečnost výrobků je pro společnost nejvyšší prioritou, všechny naše výrobky musí splňovat mezinárodní i národní zákony a nařízení i příslušné normy. Mobilní klimatizace SENCOR SAC MT1221CH i SAC MT1222CH prošly všemi potřebnými testy se schválenými výsledky uvedení na trh EU a přidělení označení CE (mechanické, elektrické a chemické testy).

Po obdržení výše uvedených hlášení jsme zahájili vyšetřování, které vedlo k identifikaci této závady u modelů mobilních klimatizací SENCOR SAC MT1221CH a SAC MT1222CH, a následnému zastavení prodeje tohoto produktu a jeho stažení z trhu.

Mobilní klimatizace SENCOR SAC MT1221CH nebo SAC MT1222CH zákazník vrací na prodejny nebo e-shopy kde výrobek zakoupil, s požadavkem na vrácení peněz. Pro více informací, nebo při jakémkoliv problému s vrácením předmětného výrobku se mohou zákazníci obrátit na kontaktní centrum společnosti e-mail info@sencor.cz, nebo na telefonní číslo +420 323 204 348 (8.00 – 17.00 v pracovní dny).

Vizí společnosti je vytvářet lepší každodenní život pro mnoho lidí pomocí nabídky dobře navrženého, funkčního, dostupného a vysoce kvalitního zboží každodenní potřeby, vyrobeného s ohledem na lidi i životní prostředí.
Omlouváme se za případné nepříjemnosti.


Říčany, 1. července 2019

Petr Uher
Manager kvality
FAST ČR a.s.
Černokostelecká 1621, Říčany 251 01
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat